Základné info

PREVERENÉ AUTO SO ZÁRUKOU

Preverené vozidlá so zárukou spĺňajú naše najprísnejšie kritériá kvality, pričom sú ponúkané so širokou škálou zákazníckych benefitov a s kvalitným servisným zázemím. Pri kúpe týchto vozidiel je taktiež možné využiť mimoriadne priaznivé podmienky financovania.

V rámci našej ponuky vám garantujeme:

  • Preverený pôvod vozidiel
  • Celoeurópsku záruku na 1 rok
  • Celoeurópsku asistenčnú službu na obdobie 2 rokov
  • Transparentnú servisnú históriu každého vozidla
  • Všetky vozidlá vo veku do 5 rokov alebo do nájazdu 100 000 km
  • Absolvovanú 100-bodovú technickú predpredajnú kontrolu
  • Výhodné financovanie pre všetky jazdené vozidlá
  • Bezplatnú výmenu vozidla do 30 dní

Viac o projekte

Kúpa auta, ktoré malo jedného alebo dokonca viacerých predchádzajúcich majiteľov, má svoje riziká. Predísť sa im dá tak, že si vozidlo zaobstaráte z overeného zdroja. Projekt Preverené auto so zárukou ponúka len kompletne skontrolované vozidlá s transparentnou servisnou históriou.

Preverené auto so zárukou má v ponuke iba autá s vekom najviac 5 rokov, ktoré majú najazdených do 100 000 kilometrov a sú z dôveryhodných zdrojov. Jazdené autá môžu mať veľa skrytých chýb. Práve preto prechádzajú všetky vozidlá v ponuke Preverené auto so zárukou až 100-bodovou technickou kontrolou. Tá sa skladá z kontroly servisnej histórie auta, vizuálnej obhliadky, kontroly karosérie, stavu motora, prevodovky, podvozku a mnohého ďalšieho. Vďaka tejto kompletnej kontrole si môže byť zákazník istý, že kupuje vozidlo v dobrom technickom stave. Všetky autá sú na záver diagnostikované ešte aj elektronicky a okrem overenia funkcií sú im aktualizované aj softvéry.

Každé auto predané cez Preverené auto so zárukou získa celoeurópsku záruku na jeden rok. Novému majiteľovi zároveň pribudnú aj bezplatné asistenčné služby na dobu dvoch rokov a možnosť financovania s výhodnou úrokovou sadzbou. Do 30 dní je možné vozidlo dokonca vymeniť či vrátiť, ak na ňom od kúpy nebolo najazdených viac ako 1 000 kilometrov.